Офісні перегородки

© Лукреция 13 сентября 2018


Лукреция

Привіт. Мій начальник – з категорії людей, які постійно проводять якісь цікаві перестановки у офісних приміщеннях. На цей раз ми шукаємо офісні перегородки, щоб зробити один кабінет для двадцяти людей, які у ньому будуть працювати. Що ви на це скажете, чи треба такі перегородки купувати в інтернеті?

 • КраскиБытия 13 сентября 2018 16:31

  Так, бо вони там набагато дешевші, не кажучи вже про те, що в інтернеті дуже широкий вибір товарів з цієї категорії можна знайти. Набагато легше співпрацювати з компанією, яка займається виготовленням самостійно. Офісні перегородки бачила в інтернеті дуже цікаві, тому можна підібрати навіть потрібний колір і потім уже далі почати рухатися у якомусь напрямку. Це дуже важливо знайти саме такі офісні перегородки, на які ви сподівалися, а не купувати якійсь перший варіант, який вам на очі попав.

 • Mirina 24 сентября 2018 21:55

  А мне совсем не нравятся перегородки в офисах.

 • Ponkin 24 сентября 2018 21:55

  А что делать если нужно столы загородить?

 • Mirina 24 сентября 2018 21:56

  Можно ширму поставить раздвижную к примеру, в офисе такие ставят и это удобно.

 • Ivna 24 сентября 2018 22:30

  Ще можна з портьерної тканини зробити перегородку в офіс, задрапірувати частину площі. Якщо підібрати за фактурою та кольору наприклад світлу тканину, то має бути зовсім непогано. У мене невеликий офіс, частина площі перегороджена вот як раз таким способом. Подивіться ось тут https://gardinia.com.ua/ порьерну тканину, може і вам підійде такий варіант.

Чтобы добавить комментарий, зарегистрируйтесь или войдите